ALE74F24
Partnumber:
ALE74F24
Availability:
10000 in stock
Package
Power/Signal Relay, SPST, Momentary, 0.008A (Coil), 24VDC (Coil), 200mW (Coil), DC Input, AC Output, Through Hole-Straight Mount, ROHS COMPLIANT