ALA2PF24
Partnumber:
ALA2PF24
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
360 in stock
SKU:
ALA2PF24
Package
Power Relay 24VDC 5A DPST-NO(24x12x25)mm THT