AD5272BRMZ-50
Partnumber:
AD5272BRMZ-50
Manufacturer:
Analog Devices
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 50kOhm 1024POS Non-Volatile Linear 10-Pin MSOP Tube