833H-1C-C-12VDC
Partnumber:
833H-1C-C-12VDC
Manufacturer:
Song Chuan Precision Company Ltd
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 15A SPDT(19x15.5x15.5)mm THT