6TPE220MAPB
Partnumber:
6TPE220MAPB
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 220uF 6.3VDC B2 CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528 0.025 Ohm 105°C T/R