3RV1021-4BA10
Partnumber:
3RV1021-4BA10
Manufacturer:
Siemens
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Circuit breaker size S0 for motor protection CLASS 10 A-release 14 to 20 A N-release 260 A Screw terminal Standard switching capacity