2938604 QUINT-PS-100-240AC/24DC/10
Partnumber:
Manufacturer:
PHOENIX CONTACT
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 10A 240W 10-Pin