200MSP1T2B2M6RE
Partnumber:
200MSP1T2B2M6RE
Manufacturer:
E-Switch
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Toggle ON None ON SPDT Round Lever PC Pins 20VAC 20VDC 0.4VA PC Mount with Bracket